Sesje narzeczeńskie

Wasze Historie

Sesja narzeczeńska- dlaczego warto ją wykonać

Obecnie fotografia towarzyszy nam niemal w każdej dziedzinie życia. Znajduje zastosowanie zarówno na portalach społecznościowych, gdzie publikujemy ważne dla nas zdjęcia, jak i w smartfonach, które umożliwiają robienie zdjęć bez potrzeby posiadania aparatu. Bez względu na okoliczności, fotografujemy wszystko i z różnych powodów. Jednym z popularnych trendów w ostatnim czasie jest robienie sesji narzeczeńskich z przyszłym małżonkiem lub małżonką. Sesja taka przedstawia zakochaną parę przed ich ślubem w mniej oficjalnym i bardziej naturalnym otoczeniu. Jest to okazja do wykonania zdjęć w luźniejszej atmosferze.

Jeśli rozważasz wykonanie sesji narzeczeńskiej, warto poznać jej zalety!

Poznajmy się! 

Jedną z zalet jest możliwość zapoznania się z fotografem przed ślubem. W dniu ślubu zależy nam na tym, aby wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z planem, a obecność fotografa jest dla nas niezwykle ważna. Jednak często nie znamy fotografa osobiście i nie wiemy, czy będzie nam odpowiadał. Wykonując sesję narzeczeńską mamy okazję poznać fotografa, ustalić z nim szczegóły dotyczące zdjęć i sprawdzić, czy dogadujemy się ze sobą.

Sesja narzeczeńska to świetna okazja do poznania swojego fotografa przed dniem ślubu, co dla przyszłej pary ma ogromne znaczenie. W końcu chcemy, aby Wasz ślub przebiegał idealnie i zgodnie z planem, a obecność fotografa jest w tym dniu bardzo ważna. Zarówno dla przyszłej pary, jak i dla fotografa, jest to doskonała okazja do nawiązania wzajemnej relacji i porozumienia. 

Krępujesz się byciem przed obiektywem?  Nie przejmuj się my też 😉

Innym ważnym aspektem sesji narzeczeńskiej jest możliwość oswojenia się z aparatem. Często pary nie miały wcześniej do czynienia z profesjonalną sesją zdjęciową, co może wprowadzić dodatkowy stres w dniu ślubu. Większość ludzi nie lubi być fotografowana i czuje się skrępowana, kiedy muszą stanąć przed obiektywem. Jednak podczas sesji narzeczeńskiej będziecie mieli okazję do oswojenia się z tym doświadczeniem i przekonania się, że może to być świetną zabawą. Ponadto, nawiązanie dobrego kontaktu z fotografem pozwoli Wam zapomnieć o obecności aparatu, a skupić się jedynie na sobie i swoich uczuciach. A dla fotografa jest to świetna okazja abyście dali mu się poznać z tej Waszej codziennej strony- bez zbędnego makijażu oraz eleganckich ubrań tak jak w dniu ślubu. 

W co się ubrać ?

Na sesji narzeczeńskiej nie ma żadnych restrykcji co do stroju i miejsca. Nie musisz martwić się o elegancki ubiór czy wysokie obcasy, które tak często wiążą się z dniem ślubu. To jest Wasz moment, kiedy możecie pokazać swoje prawdziwe ja, bez sztuczności czy sztywnych reguł. Sesja narzeczeńska powinna być dla Was pamiątką, która przypomni o Waszym zakochaniu na lata. Dlatego ważne jest, abyście czuli się swobodnie i komfortowo w swoim ubraniu, a także wybrali miejsce, które jest dla Was ważne i ma znaczenie. Jeżeli chodzi o nasze polecajki – zdecydujcie się na spokojne kolory, ubrania bez grafik i napisów. Świetnie sprawdzają się ubrania w neutralnych kolorach- często rekwizyty w postacji modnego kapelusza, odschoolowych butów czy gadżetów któe was wyróżniają mogą zagrać na plus i podkreślić charakter sesji.  Jeżeli macie wątpliwości czy dany ubiór się sprawdzi- dajcie nam znać a pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwosci! 

Jak długo trwa sesja narzeczeńska?

Kolejnym ważnym plusem sesji narzeczeńskiej jest czas, czyli ile trwa sama sesja. W przeciwieństwie do dnia ślubu, na sesji narzeczeńskiej macie dużo więcej czasu i spokoju, ponieważ nie ma tu presji czasowej. Możecie zapomnieć o zegarze i skupić się na sobie, na Waszym uczuciu i na miłym spędzeniu czasu z ukochaną osobą. 

Zazwyczaj staramy się aby sesja narzeczeńska trwała do dwóch godzin, w zależności od miejsca, w którym chcecie być sfotografowani. Ważne jest, abyście wybrali miejsce, które ma dla Was duże znaczenie i w którym czujecie się dobrze. Osobiście zawsze proponujemy miejsce z dala od ludzi, przy promieniach zachodzącego słońca– wtedy nic Was nie rozprasza- liczycie się tylko Wy !

Pamiętajcie, zdjęcia możecie wykorzystać później np. w zaproszeniach ślubnych, czy jako dekoracja sali ślubnej w postaci pamiątkowej tablicy.  Niekiedy pary decydują się na wręczeniu swoim rodzicom zdjęć z sesji narzeczeńskiej w formie podziękowania za trud włożony w Wasze wychowanie. 

Jeżeli chodzi o minusy takiej sesji- My nie widzimy żadnej ! Zapraszamy was na sesję- obiecujemy miłą atmosferę, dużo uśmiechu, 1 000 000 buziaków i przytulasów, niekiedy namiętności między Wami.  Dacie się namówić? 

Kontakt

Napisz do nas!