Cześć, Tu Kasia i Paweł

Duet Foto – Video

Cześć Kochani! Od razu przejdźmy na „Ty” –  One Love Studio to my – Kasia i Paweł i jesteśmy teamem, nie tylko w pracy ale i w życiu.  Jesteśmy ze sobą 15 lat i nawzajem napędzamy u siebie pasję, którą jest fotografia. Oboje z wykształcenia jesteśmy artystami – Kasia jest architektem wnętrz a Paweł grafikiem komputerowym. Nasze doświadczenia zawodowe pozwalają nam rozwijać fotografię artystyczną i patrzeć na nią przez pryzmat sztuki. Przy pomocy aparatu pragniemy uwiecznić krótkie i ulotne chwile, zamieniając je w piękne wspomnienia. Uwielbiamy nieoczywiste, reporterskie kadry a przede wszystkim te momenty, które wywołują u was radość i wzruszenie oraz wachlarz innych pozytywnych emocji. Cenimy sobie magię dnia ślubu, starając się oddać jego piękno oraz niepowtarzalność. Kochamy to co robimy i chcemy być z wami podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w waszym życiu ! Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w waszym życiu, pozwólcie nam tworzyć go razem z Wami. Możliwość poznawania nowych ludzi i czerpania od nich inspiracji jest, tym co kochamy w pracy fotografa.

Poza fotografią kochamy długie spacery, podróże oraz wszystkie psy na świecie. Żyjemy według zasady „Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje.” – Antoine de Saint-Exupry.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i staramy się czerpać z życia garściami. Życie mamy jedno i chcemy je przeżyć w najlepszy sposób.

Wierzymy, że dzięki fotografii, chwilom zamkniętym w kadrach, możemy przenieść się w czasie!

Portfolio

 nasze Galerie

Chcemy się poznać z Wami bliżej i poznać Wasze plany i marzenia.  Naszym marzeniem jest wywoływać na waszych twarzach całe wachlarze  pozytywnych emocji związanych z fotografią, od uśmiechu poprzez łzy wzruszenia. Znajdziecie u nas inspiracje związane z fotografią ślubną, rodzinną, narzeczeńską – tą, która naszemu sercu jest najbliższa. Uwielbiamy nieoczywiste, autentyczne kadry, takie które ukazują prawdziwe emocje i uczucia. Chcemy uchwycić aparatem to, czego inni by nie zobaczyli. Kochamy  być częścią tego niezwykłego Dnia jakim jest ślub i wesele.  Naszą pasją jest fotografia reporterska, minimalistyczna i artystyczna. Zawsze szukamy ciekawych rozwiązań na sesje, stawiając na harmonię i emocje.

To wspaniałe kiedy widzimy na Waszych twarzach uśmiechy, gdy przeglądacie swoje zdjęcia, które wykonaliśmy dla Was. Nie ma nic piękniejszego niż widok szczęśliwej pary na zdjęciu, którzy właśnie przysięgli sobie miłość i wierność na całe życie.

Często uważa się, że fotografia ślubna to po prostu dokumentowanie wydarzeń, ale dla nas to coś więcej niż tylko robienie zdjęć. Staram się uchwycić nie tylko wydarzenia, ale również atmosferę, emocje i relacje między ludźmi. Pragnęiemy, aby każde zdjęcie przypominało Wam o tym wyjątkowym dniu i o tym, jak bardzo się kochacie. 

Mamy szczególną umiejętność odkrywania piękna w najmniejszych detalach i uchwytywania ulotnych chwil, które sprawiają, że zdjęcia są wyjątkowe i niezapomniane. Nie ma dwóch identycznych ślubów i właśnie dlatego uwielbiamy swoją pracę – każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem i nową okazją do tworzenia pięknych kadrów. Naszym celem jest stworzenie dla naszych klientów pamiątek, które przetrwają wiele lat i będą przypominać im o tych niezapomnianych chwilach, kiedy połączyli w związku małżeńskim.

Jeśli szukasz fotografa i kamerzysty ślubnego, który pomoże Ci uchwycić te wspaniałe emocje na zdjęciach, to właśnie  nas znalazłeś! Zapraszamy do kontaktu i wspólnego planowania Waszego wielkiego dnia! Do usłyszenia !

Kontakt

Napisz do nas!