Napisz do nas!

Pracujemy na południu polski i nie tylko

787-612-380

kontakt@onelovestudio.pl

Cześć ! Jesteśmy parą fotograf-video i specjalizujemy się w tworzeniu pięknych i niezapomnianych wspomnień z Waszego ślubu !

Mamy za sobą wiele lat doświadczenia w fotografowaniu ślubów i jesteśmy gotowi, by uchwycić każdy ważny moment z Waszego wielkiego dnia. Nasza wiedza, umiejętności i wyobraźnia pozwolą nam stworzyć dla Was wyjątkowe zdjęcia i kadry, które będą przypominać Wam o Waszym ślubie przez lata.

Pracujemy z najnowocześniejszym sprzętem fotograficznym i oprogramowaniem, dzięki czemu możeny zapewnić najwyższą jakość zdjęć i videoklipów i ich edycji. Nasze podejście do fotografowania jest kreatywne i indywidualne, a jednocześnie staramy się słuchać naszych klientów, aby dostosować naszą pracę do Waszych potrzeb.

Zapraszamy do przeglądnięcia naszej galerii zdjęć, aby zobaczyć nasze realizacje.  Jeśli podoba Wam się nasz punkt widzenia i nasze podejście do fotografii i chcecie, abyśmy to my towarzyszyli Wam w tym szczególnym dla Was dniu, skontaktujcie się z nami, a chętnie porozmawiamy z Wami o Waszych potrzebach i wymaganiach.