W rodzinie siła

Mówią, że w życiu nic nie dzieje się bez przypadku. Nie bez przypadku trafiliśmy na taką cudowną rodzinę, w której rządzą kobiety. Bo trafiliśmy na cudowną czwórkę, którzy tworzą  tak wspaniałą rodzinę… Dawid, nawet nie wiesz jakim szczęściarzem się jest by być głową rodziny w gronie trzech przepięknych blondynek !

Agnieszka, kobieta ogień, pełna radości, uśmiechu z którą od razu nawiązaliśmy super kontakt. Dawid, oaza spokoju, pełen miłości dla swoich córek. Sakramentalne tak powiedzieli wśród tych, których kochają najbardziej i których darzą największym zaufaniem. Było mnóstwo uśmiechu tego dnia i najgłośniej było słychać wulkan energii- Hanię, gwiazdę która skradła nasze serce. A cały ten dzień podsumowujemy , że było naturalnie, pięknie i bez przepychu.  Było po prostu, tak jak oni chcieli !

Podczas ich szczególnego dnia odbył się chrzest młodszej z córek ,Marysi, która obdarowała nasze obiektywy szczerym uśmiechem. Kolejna okazja by ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy…

Sesja w krajobrazie ciepłej jesieni

…który koniecznie musieliśmy wykorzystać! Wybraliśmy na tę okazję dworek w Julinie, trochę zapomniany, lecz tego dnia pełen zwiedzających. Wspólnie spędzony czas obfitował w cudowne flary słoneczne, a przede wszystkim kadry, którymi chętnie się z wami dzielimy.

Kochani, nie zmieniajcie się… Kochajcie się i bądźcie taką cudowną rodziną, bo robicie to idealnie….