Jako fotografowie z kilkuletnim stażem, staramy się być dla Was oparciem w Dniu Ślubu. Czasami stajemy się dla was nie tylko fotografami, ale osobami, którym zwierzacie się z najpiękniejszych historii. Często też, pomagamy wam przebrnąć przez wszystkie stresowe sytuacje związane ze ślubem i weselem. Często doradzamy Wam jak dopiąć wszystkie szczegóły i detale, nie jednokrotnie poprawiając szminkę czy podając chusteczkę po wzruszającej ceremonii błogosławieństwa. To nas napędza do działania i utwierdza w tym, że fotograf ślubny ma być również waszym przyjacielem. I tym chcemy dla Was być w dniu ślubu- przyjaciółmi,  doradcami, osobami którymi możecie zaufać w każdej sprawie ! To wszystkie elementy  pozwolą nam na stworzenie unikatowego i pełnego emocji reportażu ślubnego. Pomożemy wam zrealizować Waszą wymarzoną sesję.

W dbałości o każdy detal, jesteśmy dostępni dla was na wyłączność w Dni Ślubu, od przygotowań, makijażystkę, fryzjerów, przygotowania w domu poprzez wzruszające błogosławieństwo, uroczystość zaślubin i fantastyczną zabawę weselną. Nie chcemy przeoczyć żadnej z ważnych chwil, bo zdążają się one tylko raz w życiu. Wiemy też, że każda Para jest wyjątkowa  i słuchamy Waszych potrzeb, tak  abyście to wy czuli się komfortowo – czy to idziecie do ślubu w trampkach, bez welonu, w mundurze, czy w balerinach.  Każdą historię ślubną traktujemy indywidualnie. Chcemy byście mogli za jakiś czas, spojrzeć na zdjęcia z uśmiechem na twarzy, wierząc że wszystkie najpiękniejsze wspomnienia trzymacie w rękach.

Każdy z reportaży zawiera  personalizowane  pudełka  wraz z odbitkami zdjęciowymi, zdjęciami w wersji elektronicznej oraz z fotoalbumem.

CENY

Ceny za reportaż ślubny zaczynają się od – 3200zł

Ceny za sesję narzeczeńską zaczynają się od – 400 zł

Ceny za sesje rodzinne oraz indywidualne zaczynają się od – 400 zł

Wszystkie ceny podane wyżej są orientacyjnie. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie. Prosimy o kontakt jeżeli chcielibyście poznać szczegółowe oferty wraz z ich cenami. Będzie nam niezmiernie miło się poznać !