Potrzebujesz inspiracji ślubnych? Nie wiesz jakie kwiaty wybrać lub jakie dodatki dobrać by stworzyć wymarzony styl Boho? Chcesz wszystko stworzyć sama, bez potrzeby zatrudniania Wedding Plannera? Powstało wiele aplikacji na telefon które pozwolą Ci samej zadbać o każdy szczegół w Dniu ślubu. Przedstawiamy wam te, które sami sprawdziliśmy, używamy i jesteśmy z nich mega zadowoleni!

 
 Pinterest
Zdecydowanie nr 1 na naszej liscie. W zasadzie nie wyobrażamy sobie dnia codzinnego bez porannej kawy i przeglądnięcia najświeższych trendów ślubnych. Nie tylko sprawdza się świetnie jako poradnik dla nowożeńców, ale również bardzo przydatny dla wszelkich inspiracji modowych, wnętrzarskich, graficznych a nawet kulinarnych. Każda Panna Młoda znajdzie tu wszystkiego rodzaju inspiracje, od najmniejszych detali, poprzez zaproszenia, kwiaty, suknie oraz fryzury. Sama w sobie aplikacja jest narzędziem do tworzenia wizualnych zakładek, które pozwalają na zapisywanie, przypinanie na swoim koncie wszelkich inspiracji i lajkowaniu ich .
 
 WeddingHappy
Aplikacja dostępna niestety tylko na iPhony. Jednak świetne narzędzie w planowaniu każdego szczegółu, od stworzenia planu, poprzez listę czynności do wykonania i sugerowanymi terminami. Prosty interfejs prowadzi nas poprzez linię czasu, ze wszystkimi szczegółami, które musimy wykonać po drodze do Dnia Ślubu. Znakomita aplikacja przypomina o każdym detalu, każdej umówionej wizycie, spotkaniu, prowadzi za nas kosztorys. Świetnie sprawdza się dla ludzi zapracowanych, którzy ze względu na pracowity  tryb życia mogą zapomnieć o szczegółach.  Zdecydowanie polecamy !
 
MY WED
Była aplikacja tylko na iPhony to teraz czas na aplikację dla systemów Android. Jest to aplikacja bardzo podobna do Wedding Happy, prowadzi za nas listę gości, odlicza dni do ślubu, kontroluje Twój weselny budżet. Posiada wiele przydatnych funkcji i elastyczny interfejs. Świetna przy tworzeniu układu stołów i rozmieszczeniu gości
 
WedShoots
Aplikacja stworzona by wymieniać się zdjęciami z Dnia Ślubu. Często tak jest, że podczas ślubu goście zrobią setki zdjęć za pomocą swoich telefonów, których prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz WedShoots to darmowa aplikacja, która pozwala przesyłać i zapisywać wszystkie te zdjęcia. Wystarczy stworzyć prywatny album ze zdjęciami online, który udostępniasz wszystkim gościom.  Zdjęcia można obrabiać za pomocą filtrów, pobierać a galeria zdjęć tworzy się w czasie rzeczywistym-nowe zdjęcia pojawią się automatycznie.
 
OURmusicplaylist
Nie masz pomysłu na muzykę do pierwszego tańca? Dzięki OURmusicplaylist możesz pobrać muzykę, którą później możesz wykorzystać podczas rzucania bukietem, krojenia tortem ,czy też do specjalnych galerii zdjęciowych stworzonych online.
 
Wedding Countdown
 Wedding Countdown może odliczać twój ślub w wielu różnych jednostkach! Lata, miesiące, dni, godziny, minuty, sekundy, bicie serca lub pocałunki! Ta aplikacja to taka trochę ciakwostka, tego ile dzieli was od dnia ślubu w nieużywanych na co dzień jednostkach czasu. Warte przetestowania !
 
Instagram

Tej aplikacji nie trzeba nikomu przestawiać.  Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez scrolowania insta;) Nie ma w tym nic złego ,ponieważ to wspaniała kopalnia inspiracji każdego rodzaju- od ślubnych, poprzez modowe oraz wnętrzarskie. Oprócz profili osób prywatnych, są również profile świetnych polskich dekoratorów, fotografów oraz projektantów. Warto się zainspirować sesjami stylizowanymi, które mają na celu pokazanie danego stylu w sesjach wykonanych przez profesjonalnych fotografów.